ריקוד חתונה

סלואו חתן כלה - הריקוד הראשון כזוג

ההתרגשות כבר בשיאה ובא לכם להפתיע בריקוד חתונה מיוחד, לרגש ולהקים את כל האורחים בחתונה יחד איתכם וישר לריקוד ברחבה! בואו ללמוד "איך לקרוע את הרחבה" ותיצרו לעצמכם מזכרת מיוחדת ומרגשת מערב מושלם. 

בין אם מדובר בסלואו חתונה מרגש, או ריקוד חתן כלה בסגנון לטיני מקפיץ ומרים, אני פה בשבילכם כדי לתפור לכם את הריקוד המתאים לכם בהתאמה אישית.

ראשית נקבע פגישה, נדבר, נכיר, נבחר את אופי הריקוד שאתם חולמים עליו ונבחר יחד את השיר שמתאים לכם! ובעיקר לך, לעקבים ולשמלה שתלבשי כדי להרגיש הכי נסיכה שיש…

יחד אבנה לכם כוראוגרפיה ואלמד אתכם טכניקות שיעיפו ויפתיעו אפילו את הדודות שבאו מרחוק. 

בהכנה לריקוד חתונה חשוב לי להכין אתכם ריקוד שמייצג אתכם, שתראו ותרגישו בו הכי טוב שיש, שיביא לידי ביטוי את הרגשות בינכם, האופי ואת הקשר המיוחד שלכם.

יותר מהכל הכי חשוב לי – שתהנו ממנו, גם אם תתבלבלו, שתתרגשו, תרגשו את האורחים ותרקדו בכיף! 

גם להורים או חתנים וכלות שרוצים להתכונן לריקוד ברחבת הריקודים בחתונה יש מענה.

אתם שמרגישים שאתם צריכים להיות כל הערב ברחבת הריקודים ולאו דווקא מרגישים נוח לרקוד בפומבי או מרגישים חסרי קואורדינציה.

בשבילכם יש לי תוכנית מיוחדת שתעזור לכם לרקוד על הקצב, ללמוד אוצר תנועתי שתוכלו להשתמש בו עם כל סגנון מוזיקלי כדי שתוכלו לרקוד עם האורחים ולהנות מאחד הערבים המרגשים בחייכם כמו שצריך.

 

*השיעורים מתקיימים בסטודיו פרטי בת"א ליד רכבת מרכז

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים או צרו קשר ואחזור אליכם

יחד נייצר לכם חוויה מיוחדת שאף אחד לא ישכח

ריקוד חתונה
אסנת ברמן ורועי
אסנת ברמן ורועי
ריקוד חתונה
קרא עוד
הגענו לשקד האלופה כדי ללמוד ריקוד לחתונה ותוך 3 חודשים בנינו יחד כוריאוגרפיה מהממת וריקוד בצ'אטה מהסרטים🤩 מחמאות עדיין מגיעות בלי סוף... לא האמנו שבן זוגי יהפוך לרקדן ב- 10 שיעורים ואני אשדרג את הסטייל בכזו מהירות😍 כרקדנית ומורה לריקוד, ממליצה בחום על השירותים של שקד! לקראת האירוע, שעת החזרות בסטודיו של שקד הייתה עבורי כמו אוויר לנשימה בין כל הארגונים וההכנות😇 הרוגע, האנרגיות החיוביות, הנעימות, האכפתיות, הדיוק, ההקשבה לצרכים, ימצ'וק ואלי שהצטרפו וסייעו לנו לשדרג הופעתנו😊 הכל היה בדיוק בזמן ותוצאה מדהימה, מרוצים מאוד, מעבר לכל דמיון😍