הסלסה מעצימה נשים

הסלסה מעצימה נשים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הסלסה מעצימה נשים

לא רק ביום האישה הבינלאומי - הסלסה מעצימה נשים כל השנה

הסלסה מעצימה נשים
יום האישה הבינלאומי שמח! 💃🏽❤️🌎

כרקדנית ומורה מנוסה לסלסה, ראיתי וחוויתי בעצמי עד כמה סלסה יכול להיות חוויה מעצימה עבור נשים מתחילות וותיקות כאחת. 

ריקוד סלסה הוא לא רק פעילות גופנית מהנה ומרגשת, אלא הוא גם יכול להיות כלי נהדר לנשים לבטא את עצמן, לבנות ביטחון עצמי ולטפח דימוי גוף חיובי.

באמצעות ריקוד הסלסה ודרך ליידי סטייל, נשים יכולות לבטא את עצמן בדרכים שאולי הן לא יכולות לעשות בחיי היומיום שלהן. הסלסה מאפשרת לנשים להתחבר לגוף ולרגשות שלהן באופן אותנטי ועוצמתי.
דרך ריקוד הסלסה בשילוב עם החיבור למוזיקה, נשים (וגברים) יכולות למצוא דרכים חדשות לבטא את עצמן ואת האישיות הייחודית שלהן, בין אם זה באמצעות ליידי סטייל נועז, תנועת ראש שובבה או ניואנסים עדינים בתנועות הגוף. 
ריקוד הסלסה מעודד נשים לאמץ את האינדיבידואליות שלהן ולבטא אותה בריקוד.
הסלסה מעצימה נשים

הסלסה מעצימה נשים

יותר מזה, ריקוד סלסה יכול גם לעזור לנשים לפתח דימוי גוף חיובי. בסלסה אין סוג או גודל "מושלמים". נשים מכל הצורות והגדלים יכולות להצטיין ולהרגיש יפות בריקוד וחושניות בליידי סטייל. על ידי למידה להעריך ולאהוב את הגוף שלנו על מה שהוא מסוגל לעשות וההנאה שהוא גורם לנו, נשים יכולות לצבור ביטחון עצמי והערכה עצמית רבה יותר, מה שיכול להוביל לשינויים חיוביים בכל היבטי חייהן.
 
כשאת רוקדת, את לא רק מזיזה את הגוף שלך – את גם מתחברת לבן הזוג שלך ולמוזיקה. גם החיבור הזה יכול לעזור לך להרגיש יותר בנוח ובטוחה בגוף שלך, זו הזדמנות להתמקד בשמחת הריקוד ובהרגשה במקום באיך שאת נראית.
 
וכמובן, ריקודי סלסה מספקים קהילה תומכת ומפרגנת. בין אם זה בשיעורים הקבוצתיים, מסיבות ריקודים או קהילות דיגיטליות, הסלסה היא קהילה תומכת, מפרגנת ומעצימה. הקהילה עושה עבודה מדהימה בסיוע לטפח דימוי גוף חיובי ותחושת ערך עצמי.

הסלסה מעצימה נשים

אז, ביום האישה הבינלאומי הזה, אני רוצה להרים לכוח של ריקוד הסלסה להעצמת נשים והסיוע שלו לבטא את עצמן, לבנות ביטחון ולאהוב ולהעריך את גופן. בין אם את מקצוענית ותיקה או חדשה בתחילת הדרך, סלסה היא מרחב שבו תוכלי ללמוד, לצמוח ולשגשג כאישה, מרחב שבו את יכולה להיות עצמך, להתחבר לאחרים ולהרגיש מועצמת.
 
מאחלת שנמשיך לרקוד ולהעצים אחד את השני, היום ובכל יום 💃🏽❤️🌎
צילום: @ladiguephotographer

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סלסה תל אביב, ריקודי סלסה תל אביב

סלסה תל אביב

סלסה תל אביב  חולמים ללמוד את הריקוד הלטיני הקצבי, החושני והשמח שכבש את העולם? אין מקום טוב יותר ללמוד בו סלסה בארץ מאשר העיר שהיא

קרא עוד »
שיעורי ריקוד לזוגות,ריקודי זוגות,ריקוד זוגי

שיעורי ריקוד לזוגות

שיעורי ריקוד לזוגות – התחליף המהנה לטיפול זוגי לחיזוק הקשר ריקודי זוגות: מחקרים רבים מראים כי רבים מהזוגות כיום סובלים מקשיים בתקשורת הזוגית, הבנה הדדית

קרא עוד »
מתחילים לרקוד סלסה

מתחילים לרקוד סלסה

מתחילים לרקוד סלסה? בין אם למדתם את הצעדים הראשונים או שאתם רוקדים כבר כמה חודשים הכנתי לכם טיפים של אלופים שיעזרו לכם להתקדם בריקוד ולהנות

קרא עוד »
סדנאות ריקוד לטיני

סדנאות ריקוד לטיני

איך סדנת ריקוד לטיני יכולה לשדרג את האווירה והביצועים בארגון שלכם? בתוך השגרה ולחץ העבודה היומיומיים, לפעמים אנחנו שוכחים כמה חשוב לתת לעובדים שלנו הזדמנות

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם